PRATİK ARAMA
İLAN NO :
Ofisin Adı
Gayrimenkul Danışmanı
Gayrimenkul Tipi
İl
Semt İlçe
Fiyatı
 
Ana SayfaSatılık GayrimenkulKiralık GayrimenkulBayilerimiz Merkez HakkımızdaBildirimde Bulun İnsan Kaynaklarıİletişim Bilgileri
Ayın Gayrimenkulü
Villa / Satılık
Selçuklu/Konya
Satılık Fiyatı : 635.000 TL
Bizden Haberler
» GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI ARANIYOR
-Eğitim ve birikimlerinizi dünyanın en çok kazandıran gayrimenkul sektöründe değerlendirin, -İş ortağı olarak aramıza katılabilirsiniz.

» YENİLEME BİZDEN
Tüm Gayrimenkulleriniz için anahtar teslimi Yenileme (Dekorasyon ve Tadilat) işlemleri uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır.

» KONUT KREDİSİNDE ON LİNE HİZMET
Bankaya gitmeden Konut Kredinizin onayı ofisimizden on line sistem ile sonuçlandırılmaktadır.

» EKSPERTİZ HİZMETLERİ
Gayrimenkulünüzün gerçek değerini öğrenmek mi istiyorsunuz? Lisanslı Uzmanlar tarafından ekpertiz (değerleme) yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.

» 2016 FİYATLARI İLE GAYRİMENKULLER
Şimdi ev ve iş yeri almanın tam zamanı. 2016 fiyatları ile Gayrimenkul fırsatlarını değerlendirmek için sizleri ofisimize bekliyoruz.

» KONUT KREDİSİNDE ON LİNE HİZMET
Bankaya gitmeden Konut Kredinizin onayı ofisimizden on line sistem ile sonuçlandırılmaktadır.

» KİRACI GARANTİ SİSTEMİ
Kiranızı, Elektrik, Su, Doğalgaz faturalarını zamanında ödeyen ve demirbaşlara sahip çıkan, aldığı mülkü verdiğiniz gibi teslim etmesini sağlamaktadır. Mülk sahibine herhangi bir maddi sorumluluk bırakmayan kiracı garanti sistemidir.

Mini Anket
Sitemizi Nasıl Bulundunuz
İş Ortaklarımız

Yetmişaltı Müh.
İnş. Dış Tic. Ltd. Şti.

Gayrimenkul Genel Bilgileri İLAN NO : : 2580

Mağaza & Dükkan / Kiralık
Kobisan/Karatay/Konya
Kiralık Fiyatı : 8.750 TL

Gayrimenkul Hakkında Genel Bilgi

ASLIM CADDESİ ÜZERİNDE BULUNAN SANAYİ SİTESİ GİRİŞİNDE BULUNAN DÜKKANLARIMIZ MAĞAZA OLMAYA ÇOK ELVERİŞLİDİR. HEMEN YANINDA HALK BANKASI VE ALBARAKA TÜRK FAALİYETTEDİR. PRESTİJLİ VE GELECEĞİ OLDUKÇA PARLAK BİR BÖLGEDEDİR. KALDIRILACAK OLAN ESKİ SANAYİ VE KARATAY SANAYİ İÇİN TAM KARŞISINA YENİ SANAYİ SİTELERİ TOKİ TARAFINDAN İNŞAA EDİLECEKTİR. TOPLAM KULLANIM ALANI 700 M2 DİR. CEPHESİ OLDUKÇA AÇIK DURUMDADIR. İSTENİRSE YAN YANA 2 DÜKKAN DA VERİLEBİLİR. YETKİLER TARAFIMIZDA OLUP, KİRALAMA İŞLEMLERİ TARAFIMIZDAN YÜRÜTÜLMEKTEDİR. HARİCİ BİR KİŞİ YADA FİRMA İLE İRTİBATA GEÇİLMEMESİ RİCA OLUNUR. BODRUM 200 M2 ZEMİN 200 M2 ASMA KAT 100 M2 2. KAT 200 M2 TOPLAM 700 M2 Kobisan 1 Sanayi Sitesi yaklaşık 171.965 m²'lik bir alana kurulmuştur. Şehrin ticari merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Kobisan 1 Sanayi Sitesi toplam 78 Fabrika, 10 adet ticari merkez ve 1 adet Kobisan Camisi ile benzerlerinden ayrılıyor. Kobisan 1 Sanayi siteleri ticaret merkezlerinin kalbinde yer alan eşsiz bir projedir. Şehirler arası yollara, fuar alanına ve diğer ticaret merkezlerine olan yakınlığı ile Konya'da sanayi alanına yeni bir soluk getirecektir. Havalimanına ve Tüyap Fuar alanına olan yakınlığı ile hem size hemde çalışan personellerinize büyük kolaylıklar sağlacaktır. Zaman faktörünü de göz önünde bulundurursak Kobisan 1 Sanayi Sitesi sizleri için mükemmel bir fırsat. Kobisan 1 Sanayi Sitesi lokasyonunda ticari olarak en iyi nokta da yer almaktadır. Bunun yanı sıra kendi içerisinde ulaşımı rahatlatan yollara da büyük özen gösterilmiştir. Kendi içerisinde ulaşım açısından büyük bir yoğunluğa sahip olan Kobisan 1 Sanayi Sitesi caddeleri 25 metre genişliğe sahiptir. Bu sayede site içerisinde özellikle iş çıkışlarında yaşanacak yoğunluk büyük ölçüde giderilmiş olacak. Ana caddeler dışında kalan fabrikalar arası yollar ise 15 metrelik bir genişiliğe sahip. Bu genişlik gerek taşıtlar gerekse de iş makineleri tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kobisan 1 Sanayi Sitesi, proje olarak yolları ile Konya'da en iyi projesidir.

Gayrimenkul Özellikleri
   
İşyeri Tipi : Dükkan/Mağaza
Bina Yaşı : 0
Alanı : 700
Bodrum Alanı : 200
Tuvalet : Var
Bina Kat Sayısı : 3
Isıtma Sistemi : Kombi
Gayrimenkul Danışmanı
Mehmet ÖZDEMİR
Merkez Ofis Yöneticisi
+90 532 437 56 76
mehmet.ozdemir@cevhergayrimenkul.com

Telefon : +90 332 237 9 237 Dahili 115
Faks : +90 332 237 9 237
Adres : Aydınlık Evler Mh. Ziya Ülhak Cd. 69 42100 Selçuklu/ Konya/TÜRKİYE
Resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.

Mağaza & Dükkan Kategorisindeki Diğer Gayrimenkullerimiz
Mağaza & Dükkan / Kiralık   Hicaz Cd. Hocacihan Mh. Selçuklu/Konya    Kiralık Fiyatı : 6.900 TL

 
Ana SayfaSatılık GayrimenkulKiralık GayrimenkulBayilerimiz / Merkez HakkımızdaGayrimenkul EkleAlım Talebi Bırak İnsan Kaynaklarıİletişim Bilgileri
2010- CEVHER GAYRİMENKUL ® Konya Emlak Danışmanlık Konya Web Tasarımı