PRATİK ARAMA
İLAN NO :
Ofisin Adı
Gayrimenkul Danışmanı
Gayrimenkul Tipi
İl
Semt İlçe
Fiyatı
 
Ana SayfaSatılık GayrimenkulKiralık GayrimenkulBayilerimiz Merkez HakkımızdaBildirimde Bulun İnsan Kaynaklarıİletişim Bilgileri
Ayın Gayrimenkulü
Bizden Haberler
» GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI ARANIYOR
-Eğitim ve birikimlerinizi dünyanın en çok kazandıran gayrimenkul sektöründe değerlendirin, -İş ortağı olarak aramıza katılabilirsiniz.

» YENİLEME BİZDEN
Tüm Gayrimenkulleriniz için anahtar teslimi Yenileme (Dekorasyon ve Tadilat) işlemleri uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır.

» EKSPERTİZ HİZMETLERİ
Gayrimenkulünüzün gerçek değerini öğrenmek mi istiyorsunuz? Lisanslı Uzmanlar tarafından ekpertiz (değerleme) yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.

» LONDRA OFİSİMİZ FAALİYETE
Londra ofisimiz CORESTGLOBAL faaliyetine başladı. İnşaat /Gayrimenkul İthalat / İhracat Turizm / Sağlık Turizmi konularında; yatırım, danışmanlık ve iş geliştirme hizmetleri vermeye başlamıştır.

» KİRACI GARANTİ SİSTEMİ
Kiranızı, Elektrik, Su, Doğalgaz faturalarını zamanında ödeyen ve demirbaşlara sahip çıkan, aldığı mülkü verdiğiniz gibi teslim etmesini sağlamaktadır. Mülk sahibine herhangi bir maddi sorumluluk bırakmayan kiracı garanti sistemidir.

Mini Anket
Sitemizi Nasıl Bulundunuz
Hakkımızda

Vizyonumuz

Gayrimenkulsatış, kiralamaları ve yatırım konularında güven  vekaliteye odaklı model kabul edilmektir.

Bağımsızlık, tarafsızlık ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

 

 

Misyonumuz

Satış, kiralama ve yatırıma yönelik ekpertiz, dekorasyon, temizlik, taşınma gibi çok yönlü hizmetler sunarak hizmet kalitesini arttırmak, Sektöre değer katarak büyümektir.

 

 

Stratejimiz

Güven, işimizin temelidir.

 

Kurum kimliği, insan ve kurum kültürü gücümüzdür.

 

Araştırma, çok yönlü hizmet, yatırım önerileri ve iletişim ile performans ve değer oluştururuz.

 

Güven

Müşterilerimize “kalite” vaad ederiz. Bu vaadimizi yerine getirebilmek için gelişmiş bir güven yönetimi sistemi kullanır, hizmetlerimizin en üst güven seviyesinde yürütülmesine büyük önem vererek müşterilerimizin uzun vadeli güvenini kazanmaya çalışırız. Bu kapsamda;

 

Tüm kurumsal süreçlerimizi detaylı bir şekilde tanımlar, izler ve geliştiririz.

 

Güven seviyesinin tüm müşterilerimiz genelinde aynı standartlarda sağlanmasını temin ederiz.

 

Müşterilerle, çalışanlarla ve iş ortaklarımızla açık ve anlaşılır bir iletişim kurar, geven hedeflerini birlikte tanımlar ve performansı değerlendiririz.

 

Çalışanlarımız kurumsal başarımızın anahtarıdır. Tüm çalışanlarımız sosyal ve mesleki becerilerini geliştirerek uzmanlaşır ve kendisine değer katar. Cevher Gayrimenkul olarak çalışanlarımızdan mümkün olan en yüksek bireysel performansı bekleriz.

 

Tüm çalışanlarımızın müşterilerimize en ileri güven duygusunu hissettirmelerini sağlarız.

 

Performans kriterleri net olarak tanımlanmış bireysel hedefler ve bunlara dayanan kariyer planlaması uygulamalarını hayata geçiririz.

 

Bireysel sorumluluk almayı teşvik ederiz.

 

 

Kurum Kültürü

Kurum kültürümüzü doğruluk, güven, karşılıklı saygı ve ilkelerimize bağlılık olarak nitelendiririz. Tüm çalışanlarımızdan sorumluluk, iş birliği ve gizlilik kurallarınauyum bekleriz.

 

Herkes için eşit koşulların sağlanmasını temin ederiz.Şirket içi görüş ayrılıklarının sistematik çözümü için çabalarız.

 

Açık çalışma ortamına inanırız.

 

Yüksek düzeyde etik, ahlaki tutum ve tavır içinde oluruz.

 

İçeride ve dışarıda şeffaf iletişimi benimseriz.

 

Kurum Kimliği

Tüm çalışanlarımızın uyması gereken tek ve özgün bir görsel kurum kimliğimiz vardır. Kurum kimliğimiz marka bilinirliğimizi, imajımızı olumlu etkiler ve müşteri nezdinde kabul görmemize katkıda bulunur. Markamızı korumak ve değerini artırmak için tüm gayrimenkullerde önceden belirlenmiş görsel standartlar kullanırız.

 

 

İş Geliştirme

Müşterilerimize “güven veren” hizmetler sunmak bizim en önemli katma değerimizdir. Cevher GayrimenkulOfisleri’nde “Gayrimenkul”  temel işimiz olarak alır, AB ve Türkiye’deki düzenlemelerden yola çıkan ya da bunlarla çelişmeyecek yenilikçi hizmet ve ürünleri de ayrıca sunarız.

 

Müşteri odaklı hizmet kuruluşu olarak sistemimizi geliştirmek için sürekli çalışır, inşaat firmaları ve çözüm ortaklarımızla yapı  güvenliğinin sağlanmasına yönelik yeni önlem ve düzenlemelerin geliştirilmesi için iş birliği yaparız.

 

İş ortaklarımız, yatırımcılarımız ve müşterilerimiz için değer yaratmak amacıyla, ek iş modelleri ve hizmetler geliştirir, ofisimizde standart olacak şekilde hayata geçiririz.

 

Operasyonal Verimlilik

İş Ortaklarımız ile birlikte sonuç odaklıyızdır ve yaptığımız işi daha iyi yapmak için operasyonel verimliliğe özel önem veririz. Süreçlerimizi hem şirketimizin hem de İş Ortaklarımızın ticari faydalarını gözetecek kapsamda değerlendiririz.

 

Sistemin genel performansını ofis bazında düzenli olarak gözler, raporlar ve gerekli iyileştirmeler için önlemler alırız.

 

Hem organizasyonel işleyişimizle ilgili, hem de müşterilerimize yönelik tüm süreçleri sürekli inceler ve verimlilik artışı için optimize ederek bilgilendirme yaparız.

 

Verimliliğimizi artırmak için Bilgi Teknolojileri altyapımızı etkin bir şekilde kullanırız.

 

Tüm iş akış ve süreçlerimizi değişime ve geliştirmeye açık standartlarımıza bağlı olarak gerçekleştiririz.  

 

Talep oranlarının izlenerek yükseltilmesine yönelik önlemler alırız.

 

İletişim

Cevher Gayrimenkul markasının değerini yükseltmek, ülke genelinde faaliyetlerimizi tanıtmak ve işimizi büyütmek için yaygın iletişim faaliyetlerinde bulunuruz.

 

Her bir sosyal paydaşa özel tasarlanmış iletişim faaliyetleri ile Cevher Gayrimenkul ve Cevher Gayrimenkul sistemi ile ilgili bilgilendirme ve kamuoyu oluşturma çalışmaları yaparız.

 

Kurumsal iletişime özel önem verir, merkezi olarak planlanmış şekilde pazarlama ve iletişim faaliyetlerini özel olarak gerçekleştiririz.

 

Cevher Gayrimenkul’e özel “Müşteri Talep Yönetimi” sistemi ile müşterilerimizin  talep öncesinde, bölge içerisinde ve talep sonrasındaki ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmet noktası çalışmaları tasarlar ve hayata  geçiririz.

 

Gelişmiş müşteri veri tabanı uygulamaları ile müşterilerimizle birebir ilişki kurarız.

 

Kalite Politikamız

Cevher Gayrimenkul olarak Türkiye’de arz ve talep güvenliğinin arttırılmasını ve müşterimizin memnuniyetinin sağlanmasını temel görevlerimiz olarak kabul ederiz.  Bu çerçevede müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları için en üst düzeyde değer yaratırken,  ilgili kuruluşlar,Cevher Gayrimenkul İş Ortakları ve çalışanları ilekamuoyu beklenti ve ihtiyaçlarını da gözetiriz.

 

Konya’daki gayrimenkulofisi olarak, hizmet kalitemizle ve gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmış personelimizle Konya ve  Türkiye’de örnek gösterilmeyi hedefleriz.Sürekli gelişimi prensip edinerek çalışanlarımızın, süreçlerimizin ve Kalite Yönetim Sistemimiz’in verimliliğini ve etkinliğini arttırmak için gereken şartları sağlayacak ve tüm kaynaklarımızı etkin ve açık bir iletişim sistemi ile yöneteceğiz.

 

Gayrimenkul  satış ve kiralama sürecinin etkinliğini güvenceye almak için hesap verebilir, ölçülebilir ve izlenebilir bir yönetim sistemi kuracak ve uygulayacağız.

 

Tüm bunları yaparken ana değerlerimiz arasında yer alan “Bağımsızlık, Tarafsızlık ve Dürüstlük” ilkelerinden hiçbir koşulda ödün vermeyeceğiz.

 

İş Ortaklarımız

İş Ortağı:YetmişaltıMüh.İnş. Dış Tic.Ltd.Şti.

 

Şirket Yetkilisi:Özcan ÖZDEMİR - Süleyman TAŞPINAR

Ticaret hayatına 2005’li yıllarda başlayan Yetmişaltı Mühendislik, uzun yıllar boyunca bankalar ve özel şirketlere ekpertiz hizmeti vermiş, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Tadilat, Onarım hizmeti gerçekleştirmiştir. Kamu kuruluşlarına hizmet gerçekleştirip bunun sonucunda güçlü bağlar kurarak ticari itibar  kazanmış ve bu itibarın sürekliliğine özen göstermiştir. Yetmişaltı Mühendislik Konya’da yapımı devam etmekte olan konut yatırımıyla inşaat sektörüne adım atmasının yanısıra, ekspertiz ve dekorasyon sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.Ekonomiye katkıda bulunmaya devam eden Yetmişaltı Mühendislik iş etiğine verdiği önemle yatırımlarını yetkinlikleri kapsamındaki sahalarda büyüme trendi ile sürdürmeye de özengöstermektedir.

İş Ortağı:YetmişaltıMüh.İnş. Dış Tic.Ltd.Şti.

 

Şirket Yetkilisi:

 

 

 

 

 

 

 

Yatırımcı Fırsatı
Mağaza & Dükkan / Satılık
Yazır Mh./Selçuklu/Konya
Satılık Fiyatı : 3.500.000 TL
Ziyaretçi İstatistikleri
Şuan Sitede 1
Bugün 341
Bu Ay Toplam 207565
Genel Toplam 2376787
Gayrimenkul İstatistikleri
Gayrimenkul Tipi S. K. D.
Arsa 1
Mağaza & Dükkan 1 1
Daire 3 1
Villa 1
Tarla 3
Mustakil Ev 1
Turizm Günlük Villa 1
Turizm Günlük Apart 1
Toplam 9 5
Genel Toplam : 15
E-posta Listesi
Yeniliklerden Haberdar Olun.
Kayıt Olmak İstiyorum

 
Ana SayfaSatılık GayrimenkulKiralık GayrimenkulBayilerimiz / Merkez HakkımızdaGayrimenkul EkleAlım Talebi Bırak İnsan Kaynaklarıİletişim Bilgileri
2010- CEVHER GAYRİMENKUL ® Konya Emlak Danışmanlık Konya Web Tasarımı